עכו חוגגת 70 שנה לעצמאות ישראל

15/04/2018
כרזה עכו שרה הללויה (הגדל)

שידור ישיר של שיר "הללויה" מהבמה המרכזית בעכו; מופע של איתי לוי, אתניקס ופאר טסי; מסיבת חוף בחוף הארגמן עם אברהם טל ו- DJ

העיר עכו תחגוג 70 שנה לעצמאות ישראל עם מיטב אמני ישראל. חגיגות אירועי העצמאות יתקיימו ביום רביעי, 18.4.18  בשעה 20:00 ברחבת העירייה עם הכרזת החג על ידי ראש העיר עכו שמעון לנקרי ומופע מרהיב של זיקוקי דינר. בין האמנים שיופיעו השנה בחגיגות נמנים: להקת אתניקס והזמרים איתי לוי ופאר טסי.
במסגרת חגיגות 70 שנה למדינה תשתתף העיר עכו בפרויקט "הללויה ישראל". התושבים ישירו את השיר הללויה בעיבודו החדש והשירה תצולם ותשודר בשידור ישיר מהבמה המרכזית בעכו. שירת ההמונים לשיר זה תתבצע במהלך ערב חגיגות העצמאות מעשרות מוקדים בארץ והעולם. הציבור מוזמן לשיר ולקחת חלק במשדר הישיר הגדול שנעשה אי פעם בישראל.
בסיום החגיגות בבמה המרכזית תיערך מסיבת חוף "לילה כחול לבן" בחוף הארגמן החל מהשעה 23:45 ועד השעה 06:00 בבוקר עם הזמר אברהם טל ו-DJ דודו אייס, אופיר מלול, קובי טולדנו ובליס. הכניסה למסיבת החוף לגילאי +18 ומותנית בהרשמה מראש ובהצגת תעודה מזהה. להרשמה: www.israelparty70.co.il
כמו כן, כמדי שנה תקים העירייה גם במה לציבור הדתי ברחבת מתנ"ס בית היימן. האירוע יחל בשעה 20:30 עם להקת "רימונים" בהרקדה חסידית והפעלות לילדים.
קטעי הרחובות ויצמן והעצמאות הסמוכים למתחם הבמה המרכזית ייחסמו לתנועה וחניה החל מהשעה 9:00 בבוקר ביום זה ועד השעה 01:00 בלילה.

 

צילום להקת אתניקס: רונן אקרמן

 

Share/Bookmark
עבור לתוכן העמוד