המוקד העירוני

 מוקד שליטה ובקרה 106 עכו פועל 24 שעות ביממה

 

טלפונים של המוקד העירוני:
*4911 מכל טלפון
04-9956130
אימייל:     moked106@akko.muni.il106  המוקד הוא הכתובת המרכזית לפניות/בעיות התושבים בנושאים שבתחום טיפולה של העירייה. המוקד מרכז את כל פניות תושבי העיר והמבקרים בה, מפעיל שירותים עירוניים רלוונטיים בכל שעות היממה ועורך מעקב ובקרה אחר ביצוע העבודה. מוקד השליטה נועד לסייע בראש ובראשונה לכם, בפתרון בעיות, ודרך פניותיכם מסייע לנו באיתור בעיות בשלב התהוותן הראשוני.

106  המוקד מהווה אמצעי תכנון, שליטה ובקרה להנהלת העיר ביחס לפעילויות המתבצעות על ידי גורמי העירייה השונים.

106  מוקד השליטה העירוני עכו הוא בין המוקדים העירוניים המשוכללים ביותר בארץ. באמצעות מצלמות המפוזרות ברחבי העיר, הפועלות 24 שעות ביממה, ומוקרנות על גבי מסכים ומחשבים הממוקמים במוקד, ניתן לעקוב אחר כל התרחשות בעיר.

106  עובדי המוקד פועלים בשיתוף פעולה מלא עם משטרת עכו, שירותי מד"א ומכבי-אש ובעת הצורך גם עם פיקוד העורף. כל בעיה הנקלטת במסכי המוקד מדווחת ישירות לגורם הרלוונטי. דרך המצלמות החכמות ניתן לעקוב אחר כל פעילות בעיר.

106  תחת פעילות המוקד פועלת יחידת סיירת ביטחון עירונית (במתכונת של 24 שעות ביממה) בשיתוף המשטרה המקומית, אשר תסייר ברחבי העיר ותפעל לפתרון בעיות הקשורות לביטחון האישי של התושבים.

106  מוקד שליטה ובקרה 106 עכו מאושר כמוקד רמה א', ע"י מכון התקנים ומשטרת ישראל. במסגרת זו ייתן המוקד מענה ללחצני מצוקה, מערכות אזעקה, מיגון בתי עסק ודירות פרטיות.
 

Share/Bookmark
עבור לתוכן העמוד