עריית עכו
חינוך
חינוך
רווחה וקהילה
רווחה וקהילה
הנדסה ותכנון
הנדסה ותכנון
גביה ותשלומים
גביה ותשלומים
תרבות ואומנות
תרבות ואומנות
תיירות
תיירות
עיר ירוקה
עיר ירוקה
מפת העיר
מפת העיר
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
לתשלום דוחות חניה הקלק כאן
רישום לגני ילדים - הקלק כאן
תשלומים באינטרנט
עכו העתיקה
Share/Bookmark

עיריית עכו - עמוד הבית

אמנת שירות

עיריית עכו השיקה אמנת שירות במטרה לשפר את איכות השירות הניתן לתושבי העיר.

 

אמנת השירות

הינה כתב התחייבות ותיאום ציפיות בין העירייה -  נותנת השירות לבין התושבים. האמנה מתבססת על הגדרת סל שירותים הכולל את השירותים העיקריים הניתנים על ידי העירייה, כך שלכל שירות נקבעו רמות שירות כמותיות וכלים למעקב ובקרה לצורך שיפור השירות. בהתאם לאמנה תינתן לתושבי העיר התחייבות לאופן המענה וזמן המענה לפניות התושבים בתחומים שונים.

את תהליך גיבוש אמנת השירות ליוו היועצים הארגוניים רן שטוק ונדב כהן, על פי מדיניות ראש העיר והנהלת העירייה. למיזם אמנת השירות היו שותפים גם מפעם גליל מערבי– מערכת מרכזי הדרכה ופיתוח בשלטון המקומי.

 

ראש העיר עכו שמעון לנקרי: "כחלק מהתפיסה של השמת התושב במרכז העשייה נועדה אמנת השירות, בראש ובראשונה לשפר את איכות השירות המוניציפאלי הניתן לתושבי העיר במהלך כל ימות השנה על ידי עובדי העירייה. העיר עכו עברה בשנים האחרונות שינויים המציבים אותה כיום כעיר חזקה ואיכותית, עיר מתפתחת ודינמית, עיר שתושביה גאים לחיות בה. אמנת השירות מציבה את עיריית עכו בשורה הראשונה עם מספר לא רב של רשויות מקומיות מובילות בישראל, אשר חתומות על אמנת שירות מול התושב. בגיבוש אמנת השירות הושקעו מחשבה רבה ועבודה ארגונית, כוללת ומאומצת של אגפי העירייה השונים עם אנשי המקצוע, וזאת במטרה להגיע לתוצר סופי שיביא לשירות איכותי לתושב, ומענה מהיר לפניותיו בכל תחומי החיים".

במהלך טקס השקת האמנה ציין לנקרי, כי המסורת של העיר עכו בשנים האחרונות היא מסורת של הצלחה. "עיריית עכו הפכה למודל לחיקוי לארגון שעשה את הבלתי האפשרי ויצר מציאות חדשה ואחרת. כל העובדים מחוייבים לאמנה בכל תנאי ובכל מצב ואנו נפעל לשרת את התושבים ברמה הגבוהה ביותר".

 

אמנת השירות

אמנת השירות - הפרקים המלאים להורדה

דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד