אלי חביב
מנהל אגף נוער וצעירים
04-9917477

כתובת: ז'בוטינסקי 42 ( צמוד לתיכון דרסקי)

שעות עבודה בימים  א' – ה' בין השעות:  08:00- 21:00

מרכז צעירים עכו הוא בית עבור הצעירים.

מרכז צעירים עכו הוקם במטרה לקדם את עתידם האישי, הקהילתי והמקצועי של צעירי העיר, למצות את הפוטנציאל הגלום בהם ולהוות לכתובת משמעותית בעיר להגשמת שאיפותיהם, יכולותיהם וחלומותיהם .

המרכז  משמש כגוף המוביל בעיר את נושא הצעירים, מאפשר ומכוון את הצעירים לפעולות חברתיות בקהילה ולתחושת שייכות קהילתית ולעצמאות.

שירותי המרכז

קליקה מתחמי עבודה- בשיתוף המשרד לפיתוח נגב גליל ופריפריה יש קליקה בעיר, מתחם עבודה משותף המיועד ליזמים צעירים בראשית דרכם, מעטפת וליווי מותאם, קהילה שיוצרת הזדמנויות.

דיגיטלי בעיר- בשיתוף משרד המדע, מרכז הדרכה ללימודי אוריינות דיגיטלית בדגש על הכשרות תעסוקתיות במטרה לקדם את הצעירים בעיר למגוון משרות מבוקשות בעולם הדיגיטלי המתפתח.

חיילים משוחררים - משמש כשלוחה של האגף והקרן לחיילים משוחררים של משרד הביטחון, ומעמיד לרשות החיילים המשוחררים שירותי ייעוץ וליווי אישי על מנת להכינם לעולם האזרחות בצורה הטובה.

הכוונה להשכלה גבוהה – הכוונת הצעירים וליוויים בתהליך קבלת החלטות בבחירת כיוון הלימודים האקדמיים על ידי ייעוץ אישי ופרטני , אירועים וסדנאות לעידוד השכלה גבוהה וכניסה לאקדמיה.

מלגות- מגוון מלגות המקנות לסטודנטים את האפשרות להיות פנויים ללימודים עצמם בהפחתת העול של תשלומי שכר הלימוד והמחייה, שיבוץ לשעות מלגה נעשה בתיאום המיטבי עבור כל סטודנט/ית.

מעורבות חברתית –השאיפה למנף את אוכלוסיית הצעירים בעכו ולהפוך אותם לכוח מוביל בחברה בכלל ובאזור מגוריהם בפרט על ידי טיפוח מנהיגות מקומית צעירה.

תרבות וקהילה- פעילויות ואירועים עבור צעירים ולכלל הקהילה בהובלת צעירים.

פיתוח קריירה  – מתן כלים ומענה לצעירים המחפשים את דרכם בעולם התעסוקה וקורסים מכווני תעסוקה. 

תכניות מיוחדות במרכז- בשבילי, יתד-  תכנית לקידום אישי לצעירות וצעירים בעיר והסרת חסמים שונים במסגרתה  נבנית לכל משתתף תכנית עבודה אישית, ההולמת את שאיפותיו ויכולותיו.

“כשאדם באמת רוצה משהו, כל היקום מתארגן כדי לעזור לו להשיג את החלום שלו”

- פאולו קואלו

כאן בשבילכם צוות מרכז צעירים