אליפות ישראל בטניס בכיסאות גלגלים נערכה בעכו

22/11/2017
אליפות ישראל בטניס בכיסאות גלגלים נערכה בעכו (הגדל)

מרכז הטניס בעכו אירח בסוף השבוע שעבר את אליפות ישראל בטניס בכסאות גלגלים. הטניסאים שרגא ויינברג ואדם ברדיצבסקי, שניהם מאילן ר"ג, זכו במקומות הראשונים בגמר אליפות ישראל בטניס בכיסאות גלגלים, וחזרו על ההישג האישי שלהם באליפות של שנה שעברה.

טקס הסיום נערך במעמד ראש העיר עכו שמעון לנקרי שבירך את האלופים וציין את חשיבות הספורט כפלטפורמה לקידום החינוך.

בתחרויות שנערכו במרכז הטניס רעננה בניהולו של קובי וינר, גבר שרגא ויינברג על איתי ארנליב, מבית הלוחם ת"א, בתוצאה: 0-2 . (0-6 , 3-6.) במסגרת בית הקוואד (נכות גבוהה).

ויינברג הוותיק, 49, נכה מלידה, זכה, כזכור, במדליית ארד זוגית במשחקים הפראלימפים בלונדון (2012) יחד עם נועם גרשוני, ובבייג'ין (2008) זכה במדליית כסף זוגית עם בועז קרמר. זו לו הפעם השנייה ברציפות בה הוא זוכה באליפות ישראל. לארנליב, 30, המנוסה פחות, הייתה השנה האחרונה מוצלחת מאוד, במהלכה זכה במדליית כסף בטורניר בינלאומי בדרום אפריקה ובמדליות זהב בטורנירים בפולין ובקוריאה. ארנליב, הוא נכה צה"ל שנפצע קשה מאוד ביוני 2007 במהלך פעילות מבצעית בשכם.

בבית הפתוח ניצח אדם ברדיצ'בסקי את אמיר לוי, מבית הלוחם ירושלים, בתוצאה: 3-6  3-6. ברדיצ'בסקי, קטוע רגל, נפצע בתאונה בשנת 2007 במהלך חופשה בתאילנד, כשהסירה בה היו נופשים רבים התהפכה, הוא נפל למים ורגלו הסתבכה במנוע. ברדיצ'בסקי זכה במקום הראשון בקטגוריה זו גם באליפות ישראל 2014.


צילום: קרן איזקסון

Share/Bookmark
עבור לתוכן העמוד