נחנך אצטדיון הכדורגל "טוטו פיס" בעכו

28/11/2017
חנוכת האצטדיון בעכו (הגדל)
במעמד ראש העיר עכו שמעון לנקרי, יו"ר מפעל הפיס האלוף במיל' עוזי דיין ומנכ"ל הטוטו, איציק לארי נחנך ביום ראשון אצטדיון הכדורגל "טוטו פיס" בסמוך לפארק האתגרי בעכו. האצטדיון שהוקם בעלות של כ-6 מיליון שקלים הוא תוצר של שיתוף פעולה בין עיריית עכו, מפעל הפיס, הטוטו ומשרד הפנים.
את הטקס ליוו נגני הקונסרבטוריון העירוני והשתתפו בו בין השאר סגן ראש העיר אדהם ג'מל, ראש מנהל הספורט במשרד התרבות והספורט עופר בוסתן, תלמידי בית הספר לכדורגל של הפועל עכו יחד עם שחקני הקבוצה הבוגרת ותושבים רבים.
לאחר טקס הסרת הלוט הודה ראש העיר עכו שמעון לנקרי ליו"ר מפעל הפיס עוזי דיין ולמנכ"ל הטוטו על הסיוע והתמיכה בהקמת האצטדיון ובמיזמים נוספים בעיר. "מדובר בפרויקט משמעותי עבור תושבי העיר", אמר לנקרי, "ואני שמח על שיתופי הפעולה הפוריים בינינו לבין מפעל הפיס והטוטו".
אצטדיון הכדורגל 'טוטו פיס' בעכו, הוקם במידות של 100 x 64 מ"ר וכולל מערכת ניקוז, טריבונות לכ-360 מקומות ישיבה עם קירוי, תאורה, שני מבני שירותים לקהל כולל שירותי נכים, מבנה מלתחות לשחקנים, מרחב מוגן מוסדי, שירותי נכים ומחסן, פיתוח נופי וגידור. 
יו"ר מפעל הפיס, אלוף  (מיל') עוזי דיין ואיציק לארי מנכ"ל הטוטו ציינו כי מטרת שיתוף הפעולה היא לאגם משאבים ולהבטיח בניית מתקני ספורט איכותיים על פי תקן בינלאומי, שיאפשרו לקהילה ולבני הנוער לקיים אימוני כדורגל מקצועיים ומשחקי ליגה. דיין הוסיף, כי מפעל הפיס יקדים השנה לרשויות המקומיות תקציבים עבור מיזמים לרווחת הקהילה.
Share/Bookmark
עבור לתוכן העמוד