ח"כ גנץ ואשכנזי בעכו: "מתחייבים לתקן את חוק הטבות המס"

24/07/2019
ח"כ גנץ ואשכנזי בעכו: "מתחייבים לתקן את חוק הטבות המס" (הגדל)

חברי הכנסת רא"ל (מיל') בני גנץ, רא"ל (מיל׳) גבי אשכנזי וח"כ אלעזר שטרן קיימו היום (ד') סיור בעיר עכו ונועדו עם ראש העיר שמעון לנקרי ובכירי העירייה. לנקרי התייחס לאתגרים עימם העיר מתמודדת, ולצורך הדחוף בתיקון חוק הטבות המס, כדי למנוע הגירה שלילית ונזק בלתי הפיך לעיר. עוד סיפר לנקרי, כי ראש הממשלה נתניהו מסרב להפגש עמם ולדון בנושא. בהמשך היום קיימו ח"כ גנץ וח"כ אשכנזי יחד עם ראש העיר סיור בשכונות ונפגשו עם תושבי עכו והאזור. ח"כ בני גנץ:  "עכו היא עיר ייחודית שהיא דוגמא לחברה הישראלית – יש בה דו קיום והנהגה צעירה וצומחת. נעשה פה עוול משווע בנושא הטבות המס. בייחוד כאשר מדובר במיליונים בודדים ולא במיליארדים. אנחנו נתקן את זה לאחר הבחירות - בלי משחקים. לצערי, אנחנו מתרוצצים בשבועות האחרונים ממשבר למשבר – ראינו את משבר המיגון באשקלון, פגשנו את האחיות, דיברנו עם בני העדה האתיופית שיש להם שבר עם המדינה. חבל שראש הממשלה לא בא לכאן. זה עוד משבר שכחול לבן תפתור".

רא"ל (מיל') ח"כ גבי אשכנזי: "העיר הזו היא סמל לדו קיום. לאיך צריך להנהיג ולנהל. הפגיעה בהטבות המס מקוממת. גם אחרי שבאופן מובהק וברור הדבר פוגע בעיר – ממשיכים לפגוע. זה זלזול בעיר ובתושבים. בני החליט לבוא לכאן יחד איתי, ולהתייצב לצדו של ראש העיר. התפקיד שלנו הוא לחזק אתכם. זה יציל את ההשקעה שנעשתה כאן בכסף ומשאבים. אנחנו נתקן את זה. ראש העיר פנה באחריות לראש הממשלה ולממשלה שהתעלמה מהם. נתניהו דואג רק לנתניהו. אנחנו נדאג לעיר עכו.

ראש העיר עכו שמעון לנקרי: "כבוד הוא לנו שהגעתם לעיר. המדינה עשתה עוול לעכו. ביקשתי מבני וגבי להגיע לעזור – והם התייצבו מיד. כולם מגיעים לפה חוץ מזה שצריך להגיע. ציפינו שנתניהו יגיע. זה לא קרה. עכו לא תעמוד באפליה הזו פעם נוספת. התושבים לא יוכלו להישאר פה. לא ניתן להרוס את עכו בשביל מיליונים בודדים אחרי ההשקעה העצומה שנעשתה פה בחינוך ותשתיות. זו התעלמות וחוסר הבנה. לא ניתן לזה לקרות".

Share/Bookmark
עבור לתוכן העמוד