דיון מיוחד עם השר לבטחון פנים

30/10/2019
דיון מיוחד עם השר לבטחון פנים (הגדל)

ראש העיר עכו, שמעון לנקרי נפגש השבוע  בלשכתו עם השר לבטחון פנים, ח״כ גלעד ארדן ועם קציני משטרה בכירים לדיון מיוחד לאור מקרי הרצח האחרונים שארעו בעיר.
השר הגיע במיוחד לביקורת פתע בתחנת המשטרה בעיר כדי לבדוק את התגבור שדאג שעכו תקבל.
בפגישה השתתפו בין השאר גם סגני ראש העיר זאב נוימן ואדהם ג׳מל, מנכ״ל העירייה אוהד שגב, חבר מועצת העיר שמיל לוי, ראש מנהל תפעול ואכיפה יניב אשור, מנכ״ל המשרד לבטחון פנים צ׳יקו אדרי, סגן מפקד מחוז חוף תנ״צ יוסי חמו, מפקד מרחב אשר, תנ״צ בני אבליה,מפקד תחנת עכו סנ״צ יניב רונן ומפקד מחוז חוף במשמר הגבול נסים לוי.
במהלך הפגישה אמר ראש העיר שמעון לנקרי, כי העיר עכו חשובה עד מאוד והיא זוכה לשיתופי פעולה פוריים עם המשטרה, אך עם זאת האירועים האחרונים פוגעים בתחושת הביטחון האישי של התושבים ומסבים נזק רב לתדמיתה של העיר. לנקרי ביקש מהשר לפעול למיגור הפשיעה ולסייע לעיר בכוחות מיוחדים.
השר ארדן:  ״הצגתי בדיון את הפעולות שהמשטרה עושה ואת ההנחיות שלי לתגבר את האזור ולהגביר את האכיפה ולנקוט במדיניות של אפס סובלנות כלפי הגורמים האלימים בעיר״.
השר ציין כי לאור מורכבות האירועים האחרונים הוקצה לעיר כוח משימה של משמר הגבול המונה 180 לוחמים. לדבריו, יינתן לעיר טיפול משמעותי ויסודי של המשטרה.
Share/Bookmark
עבור לתוכן העמוד