ליין חורף של "המצודה" יצא לדרך

17/11/2019
ליין חורף של "המצודה" יצא לדרך (הגדל)

מתחם הבילוי והפנאי "המצודה" בעכו פתח בסוף השבוע שעבר את ליין מופעי החורף באולמות האבירים בעכו העתיקה עם מופע של הזמר לירן דנינו. זאת לאחר שסדרת מופעי הקיץ של "המצודה" בגני הפסטיבל הוכתרה בהצלחה מרובה.

עם פתיחת קופות הכרטיסים רשם מופע החורף הראשון סולד אאוט.

בליין החדש יתקיימו המופעים בחדר האוכל הצלבני שבאולמות האבירים עם כ-250 מקומות ישיבה בלבד.

את אירועי "המצודה" מובילים ביד רמה מנכ"ל עיריית עכו, אוהד שגב וראשת מינהל קשרי קהילה, ליזו אוחיון בגיוס מימון מיוחד של ראש העיר עכו שמעון לנקרי עבור המיזם המבורך. אירועי "המצודה" מתקיימים  בשיתוף החברה לפיתוח עכו העתיקה בראשות יובל פורת.

ראש העיר עכו, שמעון לנקרי אמר, כי ההצלחה של מופעי הקיץ של "המצודה" הוכיחו שלאירועי התרבות והפנאי הללו יש ביקושים גבוהים במיוחד. "אני שמח לבשר שקונספט אירועי החורף נבחר בקפידה על מנת לאפשר לתושבי העיר והסביבה ליהנות ממוסיקה איכותית ומגוונת במחיר השווה לכל נפש", אמר לנקרי.

גם באירועים אלה יעמוד מחיר כרטיס הכניסה על 69 ₪ בלבד, אלא שכדי ליהנות מהמופעים יש להזדרז ולרכוש כרטיסים בקופות חיפה/ת"א – 2207* או באתר:
https://2207.kupat.co.il/show/mia. מספר המקומות מוגבל בהחלט!

להלן סדר המופעים שיתקיימו בישיבה באולמות האבירים: 21.11 – גיא ויהל,  5/12 - אריאל זילבר, 26/12 - עומר נצר, 9/1 - קובי אפללו, 23/1  - כנסיית השכל, 6/2  - דניאל סלומון ודנה עדיני, 20/2  - קרן פלס במופע פסנתר, 12/3 - דני רובס, 19/3 -  אליעד במופע אקוסטי.
אז למי אתם מחכים. יש היכן לבלות בעכו!

 

Share/Bookmark
עבור לתוכן העמוד