תעודות הוקרה למתנדבי "איחוד הצלה" בעיר על פעילותם בימי הקורונה

2/06/2020
תעודות הוקרה למתנדבי "איחוד הצלה" בעיר על פעילותם בימי הקורונה (הגדל)

ראש העיר עכו, שמעון לנקרי העניק בשבוע שעבר תעודות הוקרה למתנדבי ארגון "איחוד הצלה" מעכו שפעלו בימי סגר הקורונה בעיר וסייעו לתושבים.

לנקרי ציין לשבח את  פעילותם ההומניטרית של מתנדבי הארגון בתקופת הקורונה והודה להם על כך. "עיריית עכו הפעילה מערך מסודר של מתנדבים לצד עובדי הרשות שפעלו לילות כימים למען תושבי העיר עכו", אמר לנקרי, "ואני שמח שגם מתנדבי 'איחוד הצלה' היו בין אלה שנטלו חלק בפעילות החשובה והמשמעותית בימים מאתגרים אלה".

במהלך ימי הסגר הגיעו בקשות רבות לסיוע הומניטרי של תושבי עכו במסגרת המיזם "1221 מגיעים לכל אחד" של 'איחוד הצלה' יחד עם החברה למתנ"סים וארגון לב אחד.

המתנדבים שעוסקים בשגרה בהגשת עזרה ראשונה מצילת חיים, נתנו מענה לתושבי העיר והשתתפו בחלוקת מאות מנות מזון יחד עם מינהל הרווחה בעיר. כמו כן, הם סייעו לאוכלוסיות הקשישים ואנשים עם מוגבלויות בשינוע תרופות וחבילות מזון.

מושיקו מוסקוביץ, מנהל אגף מבצעים באיחוד הצלה, אמר כי "במשך כל תקופת הקורונה סייעו מתנדבי איחוד הצלה למאות מתושבי העיר בשינוע של מוצרי מזון ותרופות, והכל במסירות ובהתנדבות מלאה. היום אנחנו מעריכים במקצת את רוח הנתינה ואת המעורבות הקהילתית שלהם. אני מודה לראש העיר מר שמעון לנקרי על תמיכתו האיתנה במשך כל השנה לצד המתנדבים שלנו, ובמיוחד בתקופת הקורונה".

Share/Bookmark
עבור לתוכן העמוד