עיריית עכו וגרעין אומץ עכו יוצאים בפרויקט 'ערבות הדדית'

19/07/2020
עיריית עכו וגרעין אומץ עכו יוצאים בפרויקט 'ערבות הדדית' (הגדל)

ביוזמת ראש העיר עכו שמעון לנקרי יצא הבוקר [א'] לדרך פרויקט 'ערבות הדדית' במסגרתו נקראים תושבי העיר אשר יכולים לעמוד בכך, לתמוך ולתרום את דמי המענק לכל אזרח הצפויים להתקבל בימים הקרובים, לטובת משפחות נזקקות מתושבי העיר.

בישיבה אשר התקיימה בעירייה בהשתתפות ראש העיר שמעון לנקרי, מנכ"ל העירייה יניב אשור, חבר מועצת העיר נפתלי רזניקוביץ, מנכ"ל גרעין אומץ אלעד אמסלם וחבר הנהלת הגרעין ישי רובין, סוכם כי את הפרויקט ירכז הגרעין התורני אומץ עכו בשיתוף מינהל הרווחה בעירייה וכי התרומות יוכרו לצרכי מס על פי סעיף 46.

ראש העיר, עכו, שמעון לנקרי: "בימים אלה, יותר מתמיד, נדרשת ערבות הדדית, סיוע איש לאחיו ואדם לשכנו. אני פונה אליכם, בשם עיריית עכו ובשם כל חברי מועצת העיר, אתם, אלה שלא נפגעו ממשבר הקורונה, תנו כתף לעזרת שכניכם, חבריכם, תושבי העיר שנפגעו. בעקבות ההחלטה להעניק הטבה גורפת לכלל התושבים, אני מבקש מאלה שלא נפגעו, שיפתחו את ליבם ויעבירו את דמי המענק לטובת מי שנקלע למשבר הקשה. ככה נראית חברה סולידרית. ככה נראית אהבת חינם. כספי התמיכה הללו יועברו לקשישים, לילדים, למשפחות הזקוקות לזה כאוויר לנשמה".

לנקרי הוסיף כי שיתוף הפעולה עם גרעין אומץ אשר ירכז את התרומות ממשיך סדרת שיתופי פעולה עירוניים אשר התעצמה מאז פרוץ תקופת הקורונה, לטובת תושבי העיר.

דרכי קשר לתרומות:
א. קישור מאובטח לתרומות באשראי:  https://tak.co.il/new/?t=C1K
ב. פרטי חשבון בנק להעברה ישירה: בנק מזרחי טפחות, סניף 445, חשבון 182345

Share/Bookmark
עבור לתוכן העמוד