שנת הלימודים בעכו נפתחה כסדרה

1/09/2020
שנת הלימודים בעכו נפתחה כסדרה (הגדל)

שנת הלימודים במוסדות החינוך בעכו נפתחה השבוע כסדרה ובהתאם למתווה שגובש על ידי משרד החינוך. השבוע ביקר ראש העיר עכו, שמעון לנקרי במוסדות החינוך בעיר ועמד מקרוב על ההכנות האחרונות לקראת פתיחת שנת הלימודים תשפ"א. אל ראש העיר התלוו מנכ"ל העירייה, יניב אשור, ראשת מנהל החינוך אורית אסייג, סגן ראש העיר אדהם ג'מל, מזכיר הסתדרות המורים בעכו דוד מזוז, מנהלת המחלקה לחינוך קדם יסודי, פולה חדג'אג' ואמרכל מינהל החינוך יוסי לוזון. במהלך הסיור אף נחנכו שישה גנים חדשים.

ראש העיר נועד עם מנהלי בתי הספר וקיבל מהם סקירה נרחבת על היערכות מוסדות החינוך בצל משבר הקורונה והפעלת הלימודים בהתאם למתווה משרד החינוך.

בימים אלה הושקעו על ידי העירייה משאבים רבים בהיקף של כ-22 מיליוני ₪ יחד עם משרד החינוך ושותפים נוספים לטובת הכשרת המוסדות, בינוי מוסדות חינוך, שיפוץ, הצטיידות, הצללות, הנגשות, תקשוב ועוד.

במסגרת פעולות ההיערכות שודרגו תשתיות אינטרנט בבתי הספר ואף חולקו כאלף מחשבים וטאבלטים לילדי העיר על מנת לסייע להם בלמידה מרחוק. כמו כן, כל בתי הספר והגנים בעיר חוטאו ובוצעו בהם פעולות ניקיון יסודי בהתאם למתווה משרדי החינוך והבריאות

ראש העיר עכו, שמעון לנקרי אמר, כי שנת הלימודים תיפתח ב"ה כסדרה וזאת לאחר היערכות מוקדמת ומיטבית של הרשות המקומית. "אנו עושים הכל על מנת לאפשר לילדי העיר להגיע להישגים לימודיים חרף משבר הקורונה ובהתאם למתווים שנקבעו על ידי משרד החינוך. אני מאחל לילדי העיר שנת לימודים בריאה ומוצלחת", אמר לנקרי.


צילומים: דוברות עיריית עכו

Share/Bookmark
עבור לתוכן העמוד