ארגון ידידים ועיריית עכו בשיתוף פעולה למען התושבים

3/12/2020
ארגון ידידים ועיריית עכו בשיתוף פעולה למען התושבים (הגדל)

ארגון הסיוע הארצי ידידים קיים השבוע הדרכה מקצועית לאנשי הפיקוח והשיטור המשולב בעיריית עכו. ההדרכה התקיימה כחלק משיתוף הפעולה ההדוק בין ידידים לבין הרשות המקומית • ארגון ידידים: "שמחים לשתף את הידע המקצועי עם גורמים נוספים, לטובת כלל האזרחים".

נתקעתם במעלית? ילד ננעל ברכב? מומלץ להתקשר מיד למוקד ידידים, אבל אם אתם תושבי עכו - אל תתפלאו אם איש פיקוח עירוני יופיע גם הוא במקום; אנשי הפיקוח העירוני והשיטור המשולב, זכו בימים האחרונים לקבל הדרכה מקצועית בנושא חילוץ ממעליות לכודות ופתיחת רכבים נעולים לצורך חילוץ ילדים שננעלו ברכב. ההדרכה החשובה התקיימה ביוזמת העירייה, ובליווי ליזו אוחיון, ראש מנהל קשרי קהילה. הידע העיוני והמעשי הועבר ע"י שלמה אורבך ואורי בן שושן, מדריכים מוסמכים מטעם ארגון ידידים.
ההדרכה התקיימה באוויר הפתוח, כשבמהלכו כינסו אורטל רובין בן שושן אחראית מתנדבים, ושי אונגר, מנהל תפעול ואכיפה בעיריית עכו, את המשתתפים למתחם ייעודי בו ניתן להתאמן באופן מעשי על תרגיל החילוץ, תוך הקפדה על הנחיות משרד הבריאות.

לייזי שטרן, סמנכ"ל ארגון ידידים: "הדרכה חשובה זו מתקיימת כחלק טבעי משיתוף הפעולה ההדוק עם רשויות מקומיות רבות ברחבי הארץ, ובכללן עיריית עכו. אנו שמחים לשתף את הידע המקצועי ועתיר הניסיון עם גורמים מוסמכים נוספים, לטובת התושבים וכלל אזרחי ישראל".

Share/Bookmark
עבור לתוכן העמוד